Česká republikaSlovensko

Batoh Mil-Tec US Assault L Laser - rock desert

Batoh Mil-Tec US Assault L Laser - rock desert
 • Značka: Mil-Tec
 • Kód tovaru: 14002765
 • Dostupnosť: 10 - 14 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  41,83 € 39,32 € (6% zľava)
  zľava platí ešte
  (32,77 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Batoh Assault L od nemeckej spoločnosti Mil-Tec je ideálny na niekoľko dní v prírode. Jeho kapacita pojme to najnutnejšie, čo si potrebujete vziať so sebou, a jeho tvar maximálne vyhovuje požiadavkám na voľný pohyb a minimálne obmedzenie. Batoh má 2 hlavné priehradky a 2 veľké priehradky v prednej časti (na zips).

Špeciálne navrhnutý systém viazania MOLLE, laserom vyrezané výstupky v tkanine zabezpečia, že môžete rýchlejšie a jednoduchšie pripevniť ďalšie vrecká MOLLE.

Batoh má aj špeciálne vrecko na camelback (vrecko na tekutiny). Polstrované a nastaviteľné ramenné popruhy (pre maximálne pohodlie) s D-krúžkami a priedušným chrbtom (proti poteniu).

Batoh má zapínanie okolo pása (odnímateľné).

Parametre
Objem (l)36
Rozmery (cm)51 x 29 x 28
Hmotnosť (kg)1.6
Materiál100% polyester
Batoh Mil-Tec US Assault L Laser - AT-digitalBatoh Mil-Tec US Assault L Laser - čiernyBatoh Mil-Tec US Assault L Laser - coyoteBatoh Mil-Tec US Assault L Laser - darkcamoBatoh Mil-Tec US Assault L Laser - flecktarnBatoh Mil-Tec US Assault L Laser - high vegetationBatoh Mil-Tec US Assault L Laser - low vegetationBatoh Mil-Tec US Assault L Laser - olivovýBatoh Mil-Tec US Assault L Laser - sivý

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz