Česká republikaSlovensko

Pouzdro Mil-Tec Hextac univerzální - coyote

Pouzdro Mil-Tec Hextac univerzální - coyote
  • Značka: Mil-Tec
  • Kód tovaru: 13485019
  • Dostupnosť: 2 ks skladom
  • Cena:
    11,96 € 11,23 € (6% zľava)
    zľava platí ešte
    (9,36 € bez DPH 20%)

Univerzálne puzdro nielen na taktické účely. Vrecko je vyrobené z odolného, nepremokavého materiálu so šesťuholníkovou (hexagonálnou) štruktúrou. Vrecko možno vďaka zadným popruhom MOLLE pripevniť k batohu, taktickej veste, taške alebo opasku. Puzdro môžete tiež ľubovoľne zavesiť vďaka plastovému D-krúžku v hornej časti. Do puzdra možno uložiť predmety dennej potreby, ako je peňaženka, kľúče, telefón, nôž, kompaktný fotoaparát atď.

Hlavné vrecko má polstrovanú zadnú časť, vnútri nájdete dve ploché vrecká, na každej strane jedno. Uzatvára sa pomocou dvojcestného zipsu. Predné vrecko je prekryté klopou na suchý zips, ktorá je zabezpečená plastovou prackou. Vnútri sú tiež dve ploché vrecká na oboch stranách, jedno z nich je sieťované. Veľkosť predného vrecka môžete upraviť pomocou dvoch elastických šnúrok, ktoré sú prevlečené cez boky a zaistené plastovým jazdcom. Na chlopni je menšie ploché vrecko so zipsom. Jazdci zipsu majú plastové \"očká\" na ľahšiu manipuláciu, takže manipulácia so zipsom bude pohodlná aj v rukaviciach.

Puzdro má hlavné vrecko s 2 plochými vnútornými vreckami, predné vrecko s 2 plochými vnútornými vreckami (jedno z nich je sieťované) a vrecko s chlopňou. Nastaviteľná veľkosť predného vrecka, popruhy MOLLE, plastový D-krúžok na zavesenie.

Parametre
Rozmery (cm)10 x 10 x 15
Materiál100% polyester
Pouzdro Mil-Tec Hextac univerzální - čiernePuzdro Mil-Tec Hextac univerzálne - olivové

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz