Česká republikaSlovensko

Respirátor s ventilom Moldex 3405 FFP3 1 ks

Respirátor s ventilom Moldex 3405 FFP3 1 ks
  • Značka: Moldex
  • Kód tovaru: MX3405

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Jeden z najlepších respirátorov na trhu s ventexovým ventilom a umývateľnú silikónovou tesniace línií. Pre viacnásobné použitie. Respirátor proti aerosolom, dymu a hmlám, zodpovedajúce norme STN EN 149.

Možno použiť aj ako prostriedok prevencie proti vírusovým nákazám. Umývateľné tesniace línie a skladaný filter umožňujú tento respirátor používať podstatne dlhšie ako bežné respirátory vďaka väčšej ploche a tým aj väčšej kapacite záchytu.

Používanie je zároveň oveľa komfortnejšie, pretože dýchacie odpor väčšie plochy filtrácie je citeľne menšie. Tesniace línia z mäkkého termoplastu bez známej alergickej reakcie navyše zaisťuje tesnosť proti tvári prakticky na úrovni respirátora, a to aj za pohybu.

Úroveň ochrany FFP 3: 30 x PEL = tridsaťnásobok prípustného expozičného limitu - všeobecné hraničné hodnoty - obsahu prachu na pracovisku.

Použitie respirátora FFP 3: Proti zdraviu škodlivým a karcinogénnym prachom, hmlám a aerosólom na vodnej a olejovej báze a zdraviu škodlivému a karcinogénnemu dyme.

Príklady: FFP 1 + FFP 2 - oxid hliníka, bauxit, bórax, tehlový prach, celulóza, cement, uhoľný prach, sadra, vápenec, pálená sadra, peľ, portlandský cement, sacharóza, cukor, brzdový prach, oxid vápnika, kaolín, betónový prach, bavlnený prach, žula, seno, olovený prach a dym, častice dymu zo zvárania (ne ťažké kovy), silikón, hydroxid sodný, prach z dreva (iba mäkká dreva), dym oxidu zinku. FFP 3 - keramické vlákna, chrómany, chróm, kobalt, nikel, mikroorganizmy, rádioaktívne a biochemické aktívne aerosóly.

Respirátor musí byť vymenený, ak:

• prach prenikol respirátorom a bolo zistené znečistenie, pach alebo iný príznak prieniku škodlivín respirátorom

• došlo k podstatnému zvýšeniu dýchacieho odporu.

Respirátor musí byť uchovaný v suchom prostredí pri teplotách -5 až +40°C.

Univerzálna veľkosť.

Parametre
Trieda ochranyFFP3

Nový dotaz