Česká republikaSlovensko

Respirátor skladací s ventilom Refil 531 FFP2

Respirátor skladací s ventilom Refil 531 FFP2
  • Značka: Refil
  • Kód tovaru: 044027

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Filtračná polomaska ​​proti časticiam s vydechovacím ventilčekom EN 149: 2001 + A1: 2009 FFP3 NR. Respirátor Refil 531 je určený na ochranu užívateľa proti vdychovaniu pevných častíc a kvapalných aerosólov neprevyšujúcich 50tich násobok NPK/PEL. Respirátor nechráni proti plynom a vo vzduchu s nižším obsahom kyslíka než 17%. Nesmie byť použitý k ochrane v prostrediach, kde nie je známe zloženie a koncentrácia škodlivín v ovzduší.

Pred použitím si prečítajte návod na použitie, preverte, či respirátor nie je poškodený a pri nasadzovaní respirátora na tvár postupujte podľa návodu. Respirátor je určený na jednorazové použitie, nečistia sa, doba použitia je závislá na prašné koncentráciu na pracovisku a aktivite používateľa.

Úroveň ochrany FFP 2: 10 x PEL = tridsaťnásobok prípustného expozičného limitu - všeobecné hraničné hodnoty - obsahu prachu na pracovisku.

Použitie respirátora FFP 2: Použitie: Proti jemným toxickým prachom, hmlám a aerosólom na vodnej a olejovej báze a toxickému dymu.

Parametre
Trieda ochranyFFP2

Nový dotaz