Česká republikaSlovensko

Respirátor Y&G 9520 KN95

Respirátor Y&G 9520 KN95
 • Respirátor Y&G 9520 KN95
 • Značka: Nezadán
 • Kód tovaru: 9520
 • Dostupnosť: 1 ks skladom (do vypredania zásob)
 • Cena:
  4,69 € 4,22 € (10% zľava)
  (3,52 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.
 • Pridať do zoznamu prianí

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

KN95 tvárová maska, filtračné efekt je až 95 percent. Vyrobené z netkanej textílie, odolné proti vlhkosti, netoxické, nedráždivé. Anti PM2,5, zákal, prach atď.

Cena za 1 ks respirátora. Univerzálna veľkosť.

Certifikovaná respiračné rúška je normy KN95. Ochranná norma KN95 je doporučovaná Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) ako minimálnym štandardom ochrany!

Štvorvrstvová textílie s použitím vyspelých environmentálnych materiálov účinne odoláva jemným časticiam a baktériám pri znečistení ovzdušia.

Štvorvrstvový dizajn, netkaná textília s vysokou hustotou, filtrácia - vysoko priedušná netkaná textília, ktorá môže zabrániť prachu, výfukovým plynom, peľu atď.

Respirátor alebo respiračné rúška po nasadení filtruje vzduch, ktorý vdychujete a zachytáva škodlivé látky, aby sa nedostali do vášho dýchacieho systému. Používanie respirátora je doplnkovou ochranou, rovnako ako ochranné okuliare alebo ochranný odev. Respirátor je jednorazová ochranná pomôcka a bežne je určená na 8 hodinovej použitia.

Správne nasadenie masky

Pred prvým použitím je nutná dôkladná hygiena rúk pomocou mydla a teplej vody. Po umytí rúk priložte vrchnú časť respirátora k tvári a následne pritlačte na tvár jeho spodnú časť. Keď respirátor dokonale priľne k vašej tvári, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržiavali v bezpečnej polohe. Správne nasadená ochranná maska ​​musí tesne doliehať k tvári a má zakrývať ústa, nos i bradu. Muži by mali byť oholenie, pretože brada môže spôsobiť netesnosti. Pri snímaní masky sa dotýkajte iba popruhov, nie časti, ktorá filtruje vzduch.

Parametre

Hmotnostný prietok vzduchu: 85 l/min

Aerosólová častice: NaCl

Koncentrácia aerosolu: 15 mg / m3

Relatívna vlhkosť: 35,8%

Účinnosť filtra: ≥ 95,0 (KN95)

Inhalačné odpor (Pa): ≤ 350 (GB 2626-2006 6,5)

Exspiračný odpor (Pa): ≤ 250 (GB 2626-2006 6.6)

Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť bez udania dôvodu v 14-dňovej lehote.

Parametre
Trieda ochranyFFP2

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz