Česká republikaSlovensko

GreenWorld Nákolienky s turmalínom

GreenWorld Nákolienky s turmalínom
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2039
  • Dostupnosť: 1 ks skladom
  • Cena:
    72,12 €
    (60,10 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

V miestach, kde sú turmalínové výrobky, dochádza k hlbokej stimulácii meridiánov, masáži kože a vplyvu na biologicky aktívne body, ktorý sa podobá akupunktúre a moxovaniu palinovými cigarami, používanými v čínskej medicíne. Použitie funkčného teplového aplikátora je teda bezbolestnou multifunkčnou fyzioterapeutickou metódou ozdravenia. Použitie nákolienok podporuje obnovu osteoklastov, zvyšuje seba-obnovujúcu funkciu buniek sliznice medzi-kĺbového priestoru.

Vďaka tomuto vplyvu sa normalizuje krvný obeh a energia, miznú bolestivé príznaky spôsobené expozíciou chladu a vlhka, odstraňuje sa hromadenie, zmierňuje bolesť, zlepšujú sa príznaky únavy kĺbov, kvalita synoviálnej tekutiny, zmierňuje sa taký jav, ako je starnutie kostnej látky, odstraňuje sa svalov napätie, zvyšuje sa odolnosť organizmu, dostavuje sa regeneračný účinok na celé telo. Nákolienky vďaka infračervenému žiareniu zaisťujú tepelnú terapiu na liečbu všetkých typov artritídy a artrózu kolenného kĺbu.

Spôsob aplikácie:

Pred pripevnením nákoleniek treba ako každý aplikátor ľahko navlhčiť vnútornú (svetlú) jeho stranu vlhkým obrúskom, alebo položiť vlhký obrúsok na časť tela, kam bude priložený aplikátor. Potom je nutné zafixovať nákolenky priamo na kolenné kĺby. Už po 10.-15. minútach sa objaví znateľný pocit tepla. Podľa individuálneho stavu organizmu môžete upraviť dobu trvania aplikácie od 20 minút do 8 hodín. Pokiaľ po začatí aplikácie pociťujete na koži pálenie, to je normálna reakcia a koža nebude nijako postihnutá. V tomto prípade sa odporúča iba dočasne odstrániť aplikátor. Aplikátory je možné použiť aj bez zmáčania vodou. V tomto prípade sa pocit tepla dostaví po dlhšej dobe. Nákolienky je možné nosiť až 8 hodín denne, neskôr ich môžete ponechať aj cez celú noc (ak ich dobre znášate).

Po zložení nákoleniek sú pozorované mierne začervenania, ktoré zmiznú už po chvíli.

Nákolienky môžu byť použité v núdzových situáciách, priložením ich vnútornej časti na bolestivé miesto a pevným pritlačením na ktorúkoľvek časť tela. Tak je možné aplikovať aplikátory pri bolesti v ušiach, chrbtici, krku a ramenných kĺbov. Keď vás bolí zuby, priložte aplikátor na zapálené oblasti. Pri nádche, zápale prínosových dutín možno naruby obratený aplikátor priložiť k nosu. Procedúru v trvaní 20 minút je možné opakovať niekoľkokrát, pokiaľ bolesť nezmizne.

Upozornenie:

1. Aplikátor nesmie byť použitý pri zvýšenej teplote organizmu, sklone ku krvácaniu, porušeniu teplotnej citlivosti kože a tiež v miestach, kde je koža poškodená. 2. Pri akútnych poškodeniach mäkkých tkanív, aplikátor môže byť použitý najskôr po uplynutí 24 hodín od zranenia. 3. Je zakázané používať aplikátory chorým s kardiostimulátorom. 4. Tehotné ženy a dojčiace matky a malé deti by mali upustiť od použitia aplikátora. 5. V prípade individuálnej náchylnosti k alergickým reakciám aplikátory by mali byť používané s opatrnosťou.

Starostlivosť o nákolienky:

1. Neprať s použitím konvenčných mydiel, odfarbovačov a pracích prostriedkov, v prípade potreby umyť aplikátor tečúcou vodou z kohútika alebo jednoducho prepláchnuť vo vaničke s čistou vodou s teplotou 40-45 stupňov. Doba prania nesmie prevýšiť 5 minút. Môže sa použiť špeciálne turmalínové mydlo alebo prírodné umývacie prostriedky. 2. Nenamáčať vo vode dlhšie ako 5 minút. 3. Pokiaľ nákolienky využíva v rodine viac ako jedna osoba, potom servítka by mala byť pre každého jednotlivca svoju. 4. V prípade pravidelného užívania je odporúčané pre obnovovanie vlastnosti turmalínu obrátiť aplikátor naruby a vnútornou pracovnou stranou nastaviť k slnečným lúčom (najlepšie nie cez sklenené okno), a to každých 7-10 dní na 2 hodiny, v chladnom období roka nákolienky môžu byť umiestnené v blízkosti zdroja tepla (radiátor ústredného kúrenia, krb) a aplikátor vám bude slúžiť po dlhú dobu.

Parametre
Univerzální velikost✓ Áno
Počet bodov (PV)30

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz