Máte otázku?
E-mail: info@netnakup.sk, Tel.: +420 720 278 200. (Po-Pi 8:00-16:30)
Česká republikaSlovensko

Výhody


Existuje mnoho dôvodov, prečo nakupovať práve na internetovom obchode s pracovnými odevmi Napracu.sk, napríklad:

Ceny tovaru a darčeky

Nízke ceny Dodržiavame odporúčané maloobchodné ceny a často ponúkame ešte lacnejšie. Pôsobíme hlavne v Českej republike, kde vďaka väčšej konkurencii musíme veľmi dbať na najnižšej ceny, tie nájdete aj v tomto slovenskom internetovom obchode, len prepočítané podľa aktuálneho kurzu na Euro.
Dodržiavame odporúčané maloobchodné ceny a často ponúkame ešte lacnejšie. Pôsobíme hlavne v Českej republike, kde vďaka väčšej konkurencii musíme veľmi dbať na najnižšej ceny, tie nájdete aj v tomto slovenskom internetovom obchode, len prepočítané podľa aktuálneho kurzu na Euro.

Darček zadarmo K vybranému tovaru označeným ako
K vybranému tovaru označeným ako "Darček zadarmo" alebo pri nákupe nad 25 € s DPH si môžete v nákupnom košíku vybrať darček. Zašleme vám ho zadarmo s vašou objednávkou.

Akciová ponuka Neustále pre vás zlacňujeme mnoho tovaru. V našej akčnej ponuke nájdete vždy minimálne niekoľko desiatok zľavnených ponúk. Viac v časti <a href=Akciová ponuka." src="//server.netiq.biz/engine/eshop/graphics/check_work.png" />
Neustále pre vás zlacňujeme mnoho tovaru. V našej akčnej ponuke nájdete vždy minimálne niekoľko desiatok zľavnených ponúk. Viac v časti Akciová ponuka. Akciová ponuka.

Zľavové akcie a súťaže Využívame často rôzne zľavové akcie a sponzorujeme súťaže na tematických serveroch.
Využívame často rôzne zľavové akcie a sponzorujeme súťaže na tematických serveroch.

Výhodnejšie ceny pre veľké objednávky Organizujete výberové konanie na dodávku veľkého množstva pracovných odevov? Možno sme to práve my, kto vám ponúkne najlepšie riešenie za rozumnú cenu. Viac v časti <a href=Pozvite nás do tendra." src="//server.netiq.biz/engine/eshop/graphics/check_work.png" />
Organizujete výberové konanie na dodávku veľkého množstva pracovných odevov? Možno sme to práve my, kto vám ponúkne najlepšie riešenie za rozumnú cenu. Viac v časti Pozvite nás do tendra.

Doprava a platba

Nízka cena dopravného Pri objednávke nad 100 € s DPH je poštovné a balné zadarmo. Pri cene objednávky nad 25 € je poštovné a balné len 3,99 €. Viac v časti <a href=Doprava a platba." src="//server.netiq.biz/engine/eshop/graphics/check_work.png" />
Pri objednávke nad 100 € s DPH je poštovné a balné zadarmo. Pri cene objednávky nad 25 € je poštovné a balné len 3,99 €. Viac v časti Doprava a platba.

Rýchla doba odoslania Tovar, ktorý je skladom, vám bude doručený v priebehu 2 až 4 pracovných dní od prijatia objednávky. Odosielame ho obvykle v deň prijatia platby (v závislosti od času obdržaní platby).
Tovar, ktorý je skladom, vám bude doručený v priebehu 2 až 4 pracovných dní od prijatia objednávky. Odosielame ho obvykle v deň prijatia platby (v závislosti od času obdržaní platby).

Veľa možností platieb Sme moderný internetový obchod. Môžete tu platiť bankovým prevodom, platobnými kartami (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro) alebo cez platobný systém PayPal a Skrill (MoneyBookers). Vďaka tomu, že tovar odosielame z Českej republiky a veľmi vysokým poplatkom za dobierku umožňujeme len platbu vopred.
Sme moderný internetový obchod. Môžete tu platiť bankovým prevodom, platobnými kartami (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro) alebo cez platobný systém PayPal a Skrill (MoneyBookers). Vďaka tomu, že tovar odosielame z Českej republiky a veľmi vysokým poplatkom za dobierku umožňujeme len platbu vopred.

Informácie o priebehu objednávky O jednotlivých krokoch zaslanie tovaru budete vždy informovaní emailom. Pri odoslaní zásielky vám emailom zašleme kód pre sledovanie jej trasy. Viac v časti <a href=Sledovanie zásielky." src="//server.netiq.biz/engine/eshop/graphics/check_work.png" />
O jednotlivých krokoch zaslanie tovaru budete vždy informovaní emailom. Pri odoslaní zásielky vám emailom zašleme kód pre sledovanie jej trasy. Viac v časti Sledovanie zásielky.

Bezpečnosť a jednoduchosť

Výmena veľkosti Nájdete tu podrobné tabuľky veľkostí odevov, topánok a doplnkov pre väčšinu tovaru. Ak ste sa napriek tomu do veľkosti nestrefili, ponúkame vám výmenu za správnu veľkosť. Viac v časti <a href=Výmena veľkosti." src="//server.netiq.biz/engine/eshop/graphics/check_work.png" />
Nájdete tu podrobné tabuľky veľkostí odevov, topánok a doplnkov pre väčšinu tovaru. Ak ste sa napriek tomu do veľkosti nestrefili, ponúkame vám výmenu za správnu veľkosť. Viac v časti Výmena veľkosti.

Možnosť vrátenia tovaru Máte možnosť vrátiť tovar bez udania dôvodu do 7 dní. Viac v časti <a href=Reklamácie." src="//server.netiq.biz/engine/eshop/graphics/check_work.png" />
Máte možnosť vrátiť tovar bez udania dôvodu do 7 dní. Viac v časti Reklamácie.

Bezpečný a bezproblémový nákup Dodržiavame všetky pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu.
Dodržiavame všetky pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu.

Dlhoročná tradícia Prevádzkovaním internetových obchodov sa zaoberáme už od roku 2007 a za tú dobu sme získali mnoho tisíc spokojných zákazníkov.
Prevádzkovaním internetových obchodov sa zaoberáme už od roku 2007 a za tú dobu sme získali mnoho tisíc spokojných zákazníkov.

Nákup bez registrácie U nás je nákup možný aj bez obťažujúce registrácie. Nakupujete rýchlo a bez problémov.
U nás je nákup možný aj bez obťažujúce registrácie. Nakupujete rýchlo a bez problémov.

Sortiment a dostupnosť

Neustále rozširujeme ponuku V ponuke máme viac ako 750 druhov tovaru.
V ponuke máme viac ako 750 druhov tovaru.

Skutočné informácie o dostupnosti Máme veľký a stále rastúci vlastný sklad. Informácie o dostupnosti jednotlivého tovaru máme skutočné podľa toho, či je v našom sklade. Ak má tovar nejaké varianty (napr. veľkosť), dostupnosť danej varianty sa vám zobrazí automaticky po jej výbere.
Máme veľký a stále rastúci vlastný sklad. Informácie o dostupnosti jednotlivého tovaru máme skutočné podľa toho, či je v našom sklade. Ak má tovar nejaké varianty (napr. veľkosť), dostupnosť danej varianty sa vám zobrazí automaticky po jej výbere.

Časté objednávky od výrobcov a distribútorov Tovar, ktorý nemáme skladom, objednávame od výrobcov a distribútorov v častých intervaloch na čo najkratšiu dodaciu lehotu. Viac v časti <a href=Dodacie lehoty." src="//server.netiq.biz/engine/eshop/graphics/check_work.png" />
Tovar, ktorý nemáme skladom, objednávame od výrobcov a distribútorov v častých intervaloch na čo najkratšiu dodaciu lehotu. Viac v časti Dodacie lehoty.

Veľký výber značiek V našej ponuke nájdete známe značky ako napr. <a href=Russell, Result, CAT, Dickies, Carson, Panoply a mnoho ďalších." src="//server.netiq.biz/engine/eshop/graphics/check_work.png" />
V našej ponuke nájdete známe značky ako napr. Russell, Result, CAT, Dickies, Carson, Panoply a mnoho ďalších.