Česká republikaSlovensko

Multifunkčné svietidlo 13v1 - čierna-strieborná

Multifunkčné svietidlo 13v1 - čierna-strieborná
  • Multifunkčné svietidlo 13v1 - čierna-strieborná
  • Multifunkčné svietidlo 13v1 - čierna-strieborná
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: DS32234434

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Praktické svietidlo, ktoré v sebe ukrýva 13 veľmi užitočných pomocníkov ako napríklad nožničky, pilník alebo rôzne druhy skrutkovačov. Žiadne nečakané ťažkosti a koliky nemajú s týmto multifunkčným svietidlom šancu. Krásny a užitočný darček, ktorý ocení určite každý poriadny chlap.

Čo všetko Multifunkčné svietidlo 13v1 obsahuje?

Svietidlo má v sebe malý krížový skrutkovač, pomôcku na vyberanie háčikov, nožík, pílku, pilník, nožničky, škrabku na ryby, tri druhy skrutkovačov, veľký, stredný a malý, baterku, otvárač na plechovky a fľaše, plochý kľúč (6MM a 7MM) a baterku s červeným havarijným svetlom, ktoré bliká a pôsobí výstražne.

Jednoduchá obsluha pre každého

Baterka alebo výstražné červené svetlo sa aktivuje pomocou jedného hlavného tlačidla, kde si prepínate na baterku, ktorú práve potrebujete. Svietidlo je praktický pomocník všade na cesty, svojou veľkosťou sa zmestí do batohu, do auta, na bicykel, do vrecka, kamkoľvek.

Parametre
Rozmery (cm)14,5 x 4,5 x 4,5
Rozmery - balenie (cm)15 x 4,5 x 4,5
Dĺžka (cm)14,5
Hmotnosť (g)150
Typ batérie3x AAA
Batérie súčasťouNie

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz