Česká republikaSlovensko

Respirátor (respiračné rúška) Improve FFP2 na 12 dní - modrý

Respirátor (respiračné rúška) Improve FFP2 na 12 dní - modrý
  • Respirátor (respiračné rúška) Improve FFP2 na 12 dní - modrý
  • Respirátor (respiračné rúška) Improve FFP2 na 12 dní - modrý
  • Respirátor (respiračné rúška) Improve FFP2 na 12 dní - modrý
  • Značka: Improve
  • Kód tovaru: KN95M

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Respiračné rúška je normy KN95, čo zodpovedá európskej triede ochrany FFP2 a americkej N95. Rúška je vhodná ako ochrana proti vírusom a baktériám - jedna rúška obsahuje 4 filtre FFP2! Každý filter vydrží po dobu troch dní, jedno balenie je teda na 12 dní. Cenovo je tak násobne výhodnejšie ako jednorazové respirátory.

Cena za 1 ks respirátora (na 12 dní). Veľkosť pre dospelých: M (menšia tvár) a L (väčšie tvár). Pre deti: XS (3-6 rokov), S (7-12 rokov). Dostupné len kompletné balenie rúška s filtrami, náhradné filtre sú bohužiaľ vypredané.

Certifikovaná respiračné rúška je normy KN95 (zodpovedajúcej triede ochrany FFP2). Ochranná norma KN95 je doporučovaná Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) ako minimálnym štandardom ochrany!

Certifikovaná európskou inštitúciou ISET S.r.l, certifikácia CE. Rúško s týmto ochranným filtrom zachytáva vírusy, aerosóly, prachové a smogovej častice či peľ. Táto rúška triedy FFP2 zachytí až 98% vírusov - bežná textilný či chirurgická rúška však nie! Spĺňa požiadavky NIOSH 42 CFR 84 N95 s filtračnou účinnosťou najmenej 95%. TC-84A-4271. Vysoko kvalitné filtračné média s pokročilými staticky nabitými mikrovláknami pomáhajú uľahčiť výdych a nádych, čím zvyšujú pohodlie.

Slúži ako ochrana pred vírusmi, hmlou, smogom, prachom, baktériami, znečistením ovzdušia, alergény a vlhkosťou.

Trieda ochrany: KN95 = N95 = FFP2

Miera filtrovanie: ≥95-98%

Dátum výroby: 2020/03

Balenie obsahuje 4 filtre (každý filter je možné používať 3 dni). Jedno balenie vydrží teda 12 dní.

Správne nasadenie masky

Pred prvým použitím je nutná dôkladná hygiena rúk pomocou mydla a teplej vody. Po umytí rúk priložte vrchnú časť respirátora k tvári a následne pritlačte na tvár jeho spodnú časť. Keď respirátor dokonale priľne k vašej tvári, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržiavali v bezpečnej polohe. Správne nasadená ochranná maska ​​musí tesne doliehať k tvári a má zakrývať ústa, nos i bradu. Muži by mali byť oholenie, pretože brada môže spôsobiť netesnosti. Pri snímaní masky sa dotýkajte iba popruhov, nie časti, ktorá filtruje vzduch.

Dezinfekcia masky

Po použití odporúčame masku dezinfikovať.

Vyváranie: ide o jednu z najstarších ľudstvu známych metód sterilizácie, ktorá je navyše široko dostupná.

Dezinfekcia teplom: horúcou parou alebo v mikrovlnke (v prípade respirátorov bez kovových častí; podľa výkonu 3-5 minút; treba napred navlhčiť vodou napríklad rozprašovačom; je nutné mať pod dohľadom, aby nedošlo k vzplanutiu).

Dezinfekcia UV žiarením: Kto má UV lampu, popr. takzvané horské slniečko, môže osvietiť z každej strany tri minúty.

Chemická dezinfekcia: Použiť vhodný dezinfekčný prostriedok, nechať uschnúť.

Pasterizácia: suchý ohrev pri teplote 60-70 ° C počas niekoľkých desiatok minút. Je potrebné dodržať uvedené teplotné rozmedzie, spodná hranica je dôležitá pre likvidáciu vírusu, horná zasa znižuje riziko vznietenia materiálu.

Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť bez udania dôvodu v 14-dňovej lehote ani vrátiť k výmene veľkosti.

Min. trvanlivosť do: 18.3.2023

Výška a šírka masky je uvedená vo veľkostnej tabuľke nižšie. Všeobecne pre dospelých mužov je vhodná veľkosť L, pre dospelé ženy veľkosť M.

Parametre
Trieda ochranyFFP2

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz