Česká republikaSlovensko

Bandáž pre porovnanie vbočeného palca 1 pár - telová

Bandáž pre porovnanie vbočeného palca 1 pár - telová
  • Bandáž pre porovnanie vbočeného palca 1 pár - telová
  • Bandáž pre porovnanie vbočeného palca 1 pár - telová
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: 9.928
  • Dostupnosť: 4 ks skladom
  • Cena:
    3,37 €
    (2,81 € bez DPH 20%)

Máte problémy s vystúpeným kĺbom palca a bolesťou v prednej časti chodidiel? Pri zakúpení obdržíte 1 pár bandáží na vbočený palec (na obe nohy, celkom teda 2 kusy).

Vyskúšajte túto podpornú bandáž na Haluxy, ktorá koriguje a rovná vbočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chráni bočné kĺby pred poškodením.

Vbočený palec je nepríjemná vec a tento porovnávač môže od bolesti uľaviť alebo tento problém úplne vyliečiť. Zaobstarajte si bandáž, ktorá zaistí nápravu, alebo aspoň úľavu. Je vhodná na celodenné nosenie aj na obyčajnú relaxáciu po únavnom dni.

Bandáž pomáha absorbovať tlaky, pomáha porovnať vbočený palec a tlmí otlaky jeho kĺbu. Korektor je príjemný, mäkký a hygienický.

Bandáž na liečbu vbočeného palca môžete nosiť pod ponožkou v bežnej obuvi a využívať tak korektor na denné nosenie. Pravidelné nosenie korektora pomáha zlepšovať postihnutie a vracať palec do pôvodnej a zdravej polohy.

Korektor je vyrobený z pružného a priedušného materiálu, umývať odporúčame mydlovou vodou a následne nechať voľne uschnúť. Neprať v práčke, nesušiť v sušičke na bielizeň.

Skvelá voľba na každodenné nosenie! Korektor na Halux je nenápadný a praktický. Uľavuje od bolesti a pomáha pri liečbe vbočeného palca.

Bočná gélová vložka zmierňuje tlak na postihnutý kĺb, eliminuje tak bolesť. Gélový klátik medzi palcom a ukazovákom vracia palec do správnej polohy.

Parametre
Balenie1 pár
Materiálové zloženiepolyamid + elastan
Materiál83% polyamid, 17% elastan

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz