Česká republikaSlovensko

Batoh Mil-Tec US Assault S - mandra wood

Batoh Mil-Tec US Assault S - mandra wood
  • Značka: Mil-Tec
  • Kód tovaru: 14002084

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Batoh US Assault od firmy Mil-Tec je strednej veľkosti, určený pre použitie pri kratších taktických operáciách. Je veľmi kvalitne ušitý z vodeodolného nylonu s praktickým strihom vhodným na každodenné používanie, vo vnútri špeciálne potiahnutý pogumovaním.

Má pevnú polstrovanou chrbtovou časť, rychlo nastaviteľné ramenné popruhy a bedrový pás. Batoh sa skladá zo štyroch častí - má dva veľké úložné priestory v hlavnej časti a dva menšie priestory v prednej časti, všetky so samostatnými prístupy so zapínaním na dvojitý zips pre rýchly prístup. V jednej z hlavných častí tiež nájdeme oddelenie pre hydratačný vak. Okrem iného obsahuje pútko pre nosenie v ruke.

Batoh Assault má na sebe našité mnoho nylonových popruhov pre pripevnenie MOLLE výstroje popr. pomocou ALICE klipov možno pripevniť ďalšie drobnú výstroj (Sumka na kompas, poľná fľaša atď...). Zaujímavosťou sú potom tzv "mini" kapsičky v každom oddelení zvlášť a tiež nylonové kompresné popruhy umiestnené vo spod a po bokoch batohu slúžiace tiež na upevnenie doplnkov ako je Karimatka, pončo atď...

Parametre
Objem (l)25
Rozmery (cm)45 x 25 x 25
Hmotnosť (kg)1.1
Materiál100% polyamid (nylon)
Batoh Mil-Tec US Assault S - čiernyBatoh Mil-Tec US Assault S - coyoteBatoh Mil-Tec US Assault S - foliageBatoh Mil-Tec US Assault S - modrýBatoh Mil-Tec US Assault S - olivovýBatoh Mil-Tec US Assault S - olivový-čiernyBatoh Mil-Tec US Assault S - olivový-coyoteBatoh Mil-Tec US Assault S - sivýBatoh Mil-Tec US Assault S - tmavo siváBatoh Mil-Tec US Assault S - urban

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Farby

Mandra