Česká republikaSlovensko

Haix Protector Light 2.0 - hnedé

Haix Protector Light 2.0 - hnedé
  • Haix Protector Light 2.0 - hnedé
  • Značka: Haix
  • Kód tovaru: 604110

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

HAIX Protector Light je bezpečnostná obuv, ktorá vám poskytne všetku ochranu, ktorú potrebujete pri práci v lese. Získal pečať kvality "KWF PROFI" Nemeckú lesnícku poradný radou, ktorá naznačuje, že v tomto ohľade spĺňa všetky príslušné bezpečnostné normy. Okrem toho, že je mimoriadne trvanlivá, koža používaná na výrobu obuvi ponúka ochranu pred reťazovými pílami. Špeciálna špička vám tiež chráni pred akýmikoľvek zraneniami, ktoré môžu byť spôsobené padajúcimi predmetmi, ako sú konáre. Protector Light ponúka dlhodobý komfort opotrebovaniu i po mnohých hodinách namáhavej práce.

Bezpečnostná obuv HAIX vás nikdy neopustí. Rovnako dobre sa vyrovná s horúčavami, dažďom a snehom. Vnútorná podšívka je vyrábaná vo vysokej kvalite vám ponechá pocit skvelého pocitu počas roka. Podošva topánky poskytuje vynikajúcu izoláciu proti teplu a chladu, zatiaľ čo rýchlo vysušujúca stielka v podošve absorbuje pot ihneď, aby vaše nohy boli suché, dokonca aj na vrchole leta.

HAIX Protector Light je vysoko priedušná a dokonale sa prispôsobí tvaru vašich nôh. V skutočnosti imituje prirodzenú formu nohy tým, že poskytuje dostatok priestoru pre prsty a potom sa stáva užším smerom k zadnej časti. To vám pomôže dosiahnuť správnu polohu nohy.

HAIX Protector Light je vyrobené z nubukovej kože. Tento vysoko kvalitný materiál bol impregnovaný, aby odpudí vodu a nemá žiadne bočné švy, čo znamená, že vaše nohy sa nedostanú do kontaktu s nečistotami alebo inými tekutinami. Obuv ponúka ochranu triedy 1, tj vaše nohy budú v bezpečí proti rýchlosti motorovej píly 20 m / s. Gumový uzáver v hornej časti obuvi je obzvlášť robustný a odolný proti oderu a pomôže predchádzať opotrebenie. Vysoko kvalitné háčiky zaisťujú, aby šnúrky tesne zapadli a nemôžu fungovať voľne. Červené šnúrky topánky sú tiež zreteľne viditeľné v slabých svetelných podmienkach.

Obuv má podšívku vo vysoko kvalitnú kožu, aby vaše nohy sa cítili skvele po celý rok. Podložka topánky je anatomicky tvarovaná a znižuje tlak na kĺby a chrbticu. Rýchlo sušená stielka rýchlo absorbuje pot a v prípade potreby sa môže odstrániť a umyť. Flebová stielka tiež prispieva k absorpcii vlhkosti. Kožená výstuž na zaoblenie päty zabraňuje tlakovým bodom, Pľuzgierka alebo trením v oblasti päty alebo oblasti Achilles.

Pogumovaná podrážka HAIX Protector Light poskytuje absolútnu odolnosť proti skĺznutiu, dokonca aj v chlade a v ľade. Jeho behúň je mimoriadne robustný a zaistí pevnú oporu na nerovných cestách alebo na poli. Žiadne kvapaliny, napríklad olej alebo benzín, nemôžu preniknúť. Podošva zároveň poskytuje vynikajúcu izoláciu proti teplu a chladu a odráža elektrostatické zaťaženie, aby sa zabránilo vzniku iskier, ktoré by sa mohli vznietiť, keby prišli do kontaktu s horľavými materiálmi. Nekovové ochranná medzipodrážka poskytuje zvýšenú odolnosť proti prepichnutiu voči ostrým predmetom. Vrstva PU peny tlmí vaše kroky, aby sa znížilo napätie na kĺboch ​​alebo chrbtici.

HAIX Protector Light je pohodlná profesionálny topánka, ktorá ponúka maximálnu ochranu za každého počasia. Zaberá všetky pracovné odvetvia, bez ohľadu na to, či pracujete alebo sa venujete voľnočasovým aktivitám ako je poľovníctvo, alebo štvorkolka. Objednajte si teraz svoju bezpečnostnú obuv!

Parametre
Hmotnosť (g)978
Výška (cm)17
Bezpečnostná triedaS3
CertifikáciaCE EN ISO 20345:2011 S3 HRO HI CI WR SRC
Materiálkůže

Nový dotaz

Farby

Hnedá

Kategórie