Česká republikaSlovensko

Pluvonin impregnačný prostriedok 200 ml

Pluvonin impregnačný prostriedok 200 ml
  • Značka: Ballistol
  • Kód tovaru: 1400395

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Pluvonin je univerzálny impregnačný prostriedok v spreji, ktorý ponúka extrémne odolnou ochranu proti vode, vlhkosti a špine.

Ošetruje a impregnuje všetky textilné vlákna a prírodné a brúsenou useň. Je vhodný na bundy, vetrovky, športové oblečenie, batohy, stany, markízy, slnečníky, obuv, Velúr atď Je ideálny pre športovcov, poľovníkov, rybárov a všetkých, ktorí sú vystavené meniacim sa poveternostným podmienkam a počasie. Vhodný aj pre impregnáciu odevov a obuvi vybavených tzv klima-membránami typu: All-Tex, Gore-Tex, Sympa-Tex atď.

Využíva špeciálny NANO technológii! Kde miniatúrne NANO častice vytvárajú vysoko účinnú ochrannú sieť so samočistiacou schopnosťou, bez toho, aby bola ovplyvnená a narušená priedušnosť a odchod pár! Pluvonin obalí všetky vlákna textílie neviditeľným ochranným povlakom, ktorý odpudzuje vlhkosť, chráni proti UV, je teplotne stabilná a priedušný! Chráni tiež proti zašpineniu, suchá špina odpadne, mokrá špina sa nenasiakne, stačí jednoducho utrieť vlhkou handričkou a špina a prach je preč!

Parametre
Objem (ml)200

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz