Česká republikaSlovensko

Podpätník na ostrohu Dr. Grepl Memory Soft 1 pár - sivá

Podpätník na ostrohu Dr. Grepl Memory Soft 1 pár - sivá
 • Podpätník na ostrohu Dr. Grepl Memory Soft 1 pár - sivá
 • Značka: Dr. Grepl
 • Kód tovaru: 118-4,/2
 • Dostupnosť: 9 ks skladom
 • Cena:
  4,64 € 4,36 € (6% zľava)
  zľava platí ešte
  (3,64 € bez DPH 20%)

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Protiostruhová podpätenka kombinuje vlastnosti pružných pamäťových materiálov s rôznym zhore - tvrdosti. Zatiaľ čo základná konštrukcia podpätky je z pevnejšieho, ale pružného materiálu, ktorý pomáha udržať potrebnú výšku aj u osôb s vyššou telesnou hmotnosťou, druhá vpasovaná časť je tvorená mäkkým a dobre tvarovateľným materiálom MEMORY s pamäťou, ktorý dostáva pätovú ostrohu do príjemného lôžka.

Ostroha tak nie je vystavená dotyku s podložkou, ktorej kontakt býva bolestivý, ale naopak výborná pamäť softového materiálu eliminuje nežiaduci kontakt s vnútornou, spravidla tvrdou stielkou v obuvi. Materiály sú upravené protipachovou úpravou a vrchná časť je prekrytá kvalitnou usňou. Výhodou je tiež asymetrický klin v spodnej časti podpätníka, ktorý dovoľuje pätnú ostrohu presne chrániť v mieste výskytu symetricky stavanej časti podpätenky.

Pokiaľ je výskyt pätovej ostrohy asymetrický, tak sa podpätník jednoducho v obuvi v pravej a ľavej topánke prehodí. Zdravotnícky prostriedok, nesterilný, bez meracej funkcie. Odporúčame jej použitie pri protiostrohovej liečbe.

1 pár = 2 ks.

Parametre
Balenie1 pár

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz