Česká republikaSlovensko

Podpätník na ostrohu Dr. Grepl Memory Soft 2 páry - sivá

Podpätník na ostrohu Dr. Grepl Memory Soft 2 páry - sivá
  • Značka: Dr. Grepl
  • Kód tovaru: 118-44
  • Dostupnosť: 6 ks skladom
  • Cena:
    8,29 € 7,78 € (6% zľava)/2 ks = 3,89 €/ks
    zľava platí ešte
    (6,48 € bez DPH 20%)

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Protiostruhová podpätenka kombinuje vlastnosti pružných pamäťových materiálov s rôznym zhore - tvrdosti. Zatiaľ čo základná konštrukcia podpätky je z pevnejšieho, ale pružného materiálu, ktorý pomáha udržať potrebnú výšku aj u osôb s vyššou telesnou hmotnosťou, druhá vpasovaná časť je tvorená mäkkým a dobre tvarovateľným materiálom MEMORY s pamäťou, ktorý dostáva pätovú ostrohu do príjemného lôžka.

Ostroha tak nie je vystavená dotyku s podložkou, ktorej kontakt býva bolestivý, ale naopak výborná pamäť softového materiálu eliminuje nežiaduci kontakt s vnútornou, spravidla tvrdou stielkou v obuvi. Materiály sú upravené protipachovou úpravou a vrchná časť je prekrytá kvalitnou usňou. Výhodou je tiež asymetrický klin v spodnej časti podpätníka, ktorý dovoľuje pätnú ostrohu presne chrániť v mieste výskytu symetricky stavanej časti podpätenky.

Pokiaľ je výskyt pätovej ostrohy asymetrický, tak sa podpätník jednoducho v obuvi v pravej a ľavej topánke prehodí. Zdravotnícky prostriedok, nesterilný, bez meracej funkcie. Odporúčame jej použitie pri protiostrohovej liečbe.

2 páry = 4 ks.

Parametre
Balenie2 páry

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz