Česká republikaSlovensko

Ponožky so striebrom Batac Operator - pieskové

Ponožky so striebrom Batac Operator - pieskové
  • Značka: Batac
  • Kód tovaru: OP-13

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo až do 10.1.2022. Viac....

Odľahčené celoročné ponožky spĺňajúce nároky ako pre bežné tak pre vysoké zaťaženie. Zosilnené chodidlo ocenia predovšetkým profesionáli, ktorí pri výkone svojej profesie trávia dlhú dobu postojačky (hliadkové služba, strážna služba). Horná manžeta je tiež zosilnená, čím je zaistené držanie ponožky riadne natiahnuté na nohe, bez toho, aby bol zvýšený tlak a nedochádza tak k nepríjemnému "škrtenia" nohy a následnému zlému prekrvovanie chodidla. Antibakteriálne účinky zaisťuje technológia použitia strieborného vlákna v štruktúre tkaniny. Ponožky Operator sú profesionálnym riešením pre väčšinu aktivít.

Pri výbere veľkosti ponožiek počítajte s tým, že ponožky majú byť rovnako dlhé ako chodidlo, kdežto topánky sa kupujú o trochu väčší. Vyskúšané: pre topánky číslo 42 ponožky veľkosti 39-41, pre topánky číslo 44 ponožky veľkosti 42-43.

Parametre
Materiál65% bavlna, 28% polypropylen, 2% elastan, 5% polyamid
Ponožky so striebrom Batac Operator - zelené

Nový dotaz