Česká republikaSlovensko

Puzdro Mil-Tec Hextac univerzálny - čierne

Puzdro Mil-Tec Hextac univerzálny - čierne
 • Puzdro Mil-Tec Hextac univerzálny - čierne
 • Značka: Mil-Tec
 • Kód tovaru: 13485002
 • Dostupnosť: 1 ks skladom
 • Cena:
  13,16 € 12,76 € (3% zľava)
  zľava platí ešte
  (10,63 € bez DPH 20%)

Univerzálna taštička nielen na taktické účely. Puzdro je vyrobené z odolného, nepremokavého materiálu so šesťuholníkovou (hexagon) štruktúrou. Puzdro môžete vďaka zadným MOLLE popruhom pripevniť na batoh, taktickú vestu, tašku alebo na opasok. Rovnako tak môžete puzdro, vďaka plastovému D-krúžku vo vrchnej časti, podľa ľubovôle zavesiť. Do puzdra sa vám zmestia veci bežnej dennej potreby ako je peňaženka, kľúče, telefón, zatvárací nôž, na výlety môžete pribaliť aj kompaktný fotoaparát a pod.

Hlavné vrecko má polstrovanú zadnú časť, vo vnútri nájdete dve ploché vrecká, na každej strane jedno. Zatvára sa na dvojcestný zips. Predné vrecko je prekryté chlopňou na suchý zips, ktorá je ešte zaistená plastovou prackou. Vnútri sú na oboch stranách aj dve ploché vrecká, jedno z nich je sieťované. Veľkosť predného vrecka môžete upravovať pomocou dvoch elastických šnúrok, ktoré sú prevlečené na bočných stranách a sú zaistené plastovou posuvkou. Na klope je ešte menšie ploché vrecko na zips. Na jazdcoch zipsu sú pre ľahšiu obsluhu oka s plastovým "účkom", manipulácia so zipsom tak bude pohodlná aj v rukaviciach.

Puzdro má hlavné vrecko s 2 plochými vnútornými vreckami, predné vrecko s 2 plochými vnútornými vreckami (jedna z nich sieťovaná) a vrecko na klope. Nastaviteľná veľkosť predného vrecka, MOLLE popruhy, plastový D-krúžok na zavesenie.

Parametre
Objem (l)1,5
Rozmery (cm)15 x 10 x 10
Molle väzba✓ Áno
Výška (cm)15
Šírka (cm)10
Hĺbka (cm)10
Materiálové zloženiepolyester
Materiál100% polyester
Puzdro Mil-Tec Hextac univerzálny - coyotePuzdro Mil-Tec Hextac univerzálny - olivové

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz