Môžete objednávať aj dnes, vo štátny sviatok v ČR. Pokiaľ je tovar skladom, odosielame hneď nasledujúci pracovný deň. Viac...
Česká republikaSlovensko

Puzdro Mil-Tec Hextacy univerzálna - olivové

Puzdro Mil-Tec Hextacy univerzálna - olivové
 • Značka: Mil-Tec
 • Kód tovaru: 13485001
 • Dostupnosť: na ceste, 4 ks skladom od cca 29.10.
  Tento tovar máme teraz na ceste od výrobcu, odoslať ho tak môžeme až po datu naskladnenia. Dátum je orientačný a môže sa zmeniť.
 • Cena:
  10,00 € 9,50 € (5% zľava)
  zľava platí ešte
  (7,92 € bez DPH 20%)
 • Pridať do zoznamu prianí

Univerzálna taštička nielen pre taktické účely. Puzdro je vyrobené z odolného, ​​nepremokavého materiálu s šesťuholníkovou (hexagon) štruktúrou. Puzdro môžete vďaka zadným MOLLE popruhom pripevniť na batoh, taktickú vestu, tašku alebo na opasok. Rovnako tak môžete puzdro, vďaka plastovému D-krúžku vo vrchnej časti, podľa ľubovôle zavesiť. Do púzdra sa vám zmestia veci bežnej dennej potreby ako je peňaženka, kľúče, telefón, zatvárací nôž, na výlety môžete pribaliť aj kompaktný fotoaparát a pod.

Hlavné vrecko má polstrovanú zadnú časť, vnútri nájdete dve ploché vrecká, na každej strane jednu. Zatvára sa na dvojcestný zips. Predné vrecko je prekrytá klopou na suchý zips, ktorá je ešte zaistená plastovou prackou. Vnútri sú na oboch stranách tiež dve ploché vrecká, jedno z nich je sieťovaná. Veľkosť predné vrecká môžete upravovať pomocou dvoch elastických šnúrok, ktoré sú prevlečené na bočných stranách a sú zaistené plastovou posuvky. Na klope je ešte menšia plochá kapsa na zips. Na jazdcoch zipsu sú pre jednoduchšiu obsluhu oka s plastovým "účkem", manipulácia so zipsom tak bude pohodlná aj v rukaviciach.

Puzdro má hlavné vrecko s 2 plochými vnútornými vreckami, predné vrecko s 2 plochými vnútornými vreckami (jedna z nich sieťované) a kapsu na klope. Nastaviteľná veľkosť predné vrecká, MOLLE popruhy, plastový D-krúžok pre zavesenie.

Parametre
Rozmery (cm)10 x 10 x 15
Materiál100% polyester
Puzdro Mil-Tec Hextacy univerzálna - čiernePuzdro Mil-Tec Hextacy univerzálna - coyote

Nový dotaz