Česká republikaSlovensko

Reflexné odevy

Reflexné odevy zvyšujú viditeľnosť každého pracovníka. Dôležité je byť videný. Ponúkame Vám reflexné bundy, nohavice, vesty, tričká, polokošele, zateplené, nezateplené, nepremokavé atď.

Reflexné odevy sú v svietivo žlté alebo oranžovej farbe, ktoré sú doplnené reflexnými doplnkami, niektoré od spoločnosti 3M, špecialistu na reflexné doplnky.

Reflexné odevy nájdu svoje uplatnenie predovšetkým v stavebníctve, výrobnom priemysle, skladoch, doprave, letiskách a všade tam, kde je zvýšené riziko, spoľahlivo zaručí to, že budete videný. Nami ponúkané pracovné reflexné odevy spĺňajú európsku normu EN 471, ochranný odev s vysokou viditeľnosťou.

Reflexné bundy z ponuky eshopu Korus sú z veľmi kvalitných materiálov a moderného strihu a rôznych prevedeniach, do pásu, predĺžené, nepremokavé s teflónovou úpravou. Majú praktické vrecká.

Reflexné nohavice do pása, s trakmi v reflexnými prúžkami. Sú vyrobené zo zmesi bavlny a polyesteru. Nepremokavá úprava.

Reflexná vesta by nemala chýbať na žiadnom pracovisku, najjednoduchší spôsob ochrany, možné využitie aj ako povinná výbava pre každého vodiča. V ponuke nájdete aj reflexnú vestu zo sieťoviny.

Reflexné tričká a reflexné polokošele, výstražný odev pre každé pracovisko. Sú veľmi ľahké, praktické av modernom strihu. Ako vhodný doplnok ponúkame reflexnú čiapku so šiltom a praktickú reflexné pásky na ruku vo svietivo žltej farbe, vhodné aj pre školy a škôlky.

Najnovšie články