Česká republikaSlovensko

Respirátor KN95 (ochrana úst) - biely

Respirátor KN95 (ochrana úst) - biely
 • Respirátor KN95 (ochrana úst) - biely
 • Respirátor KN95 (ochrana úst) - biely
 • Respirátor KN95 (ochrana úst) - biely
 • Respirátor KN95 (ochrana úst) - biely
 • Respirátor KN95 (ochrana úst) - biely
 • Značka: Nezadán
 • Kód tovaru: KN95-STANDARD
 • Dostupnosť: 941 ks skladom (do vypredania zásob)
 • Cena:
  0,65 € 0,59 € (10% zľava)
  (0,49 € bez DPH 20%)

KN95 tvárová maska, filtračný efekt je až 95 percent. Vyrobené z netkanej textílie, odolnej proti vlhkosti, netoxické, nedráždivé. Anti PM2.5, zákal, prach atď.

Cena za 1 ks respirátora. Univerzálna veľkosť. Uvedený počet kusov máme priamo na sklade a odosielame do 24 hodín (v pracovné dni).

Certifikovaná respiračná rúška je normy KN95. Ochranná norma KN95 je odporúčaná Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) ako minimálnym štandardom ochrany!

Štvorvrstvová textília s použitím vyspelých environmentálnych materiálov účinne odoláva jemným časticiam a baktériám pri znečistení ovzdušia.

Štvorvrstvový dizajn, netkaná textília s vysokou hustotou, filtrácia - vysoko priedušná netkaná textília, ktorá môže zabrániť prachu, výfukovým plynom, peľu atď.

Respirátor alebo respiračné rúška po nasadení filtruje vzduch, ktorý vdychujete a zachytáva škodlivé látky, aby sa nedostali do vášho dýchacieho systému. Používanie respirátora je doplnkovou ochranou, rovnako ako ochranné okuliare alebo ochranný odev. Respirátor je jednorazová ochranná pomôcka a bežne je určená na 8 hodinové použitie.

Správne nasadenie masky

Pred prvým použitím je nutná dôkladná hygiena rúk pomocou mydla a teplej vody. Po umytí rúk priložte vrchnú časť respirátora k tvári a následne pritlačte na tvár jeho spodnú časť. Keď respirátor dokonale priľne k vašej tvári, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržovali v bezpečnej polohe. Správne nasadená ochranná maska musí tesne doliehať k tvári a má zakrývať ústa, nos aj bradu. Muži by mali byť oholení, pretože brada môže spôsobiť netesnosti. Pri snímaní masky sa dotýkajte iba popruhov, nie časti, ktorá filtruje vzduch.

Parametre

Hmotnostný prietok vzduchu: 85 l/min

Aerosólové častice: NaCl

Koncentrácia aerosólu: 15 mg/m3

Relatívna vlhkosť: 35,8 %

Účinnosť filtra: ≥ 95,0 (KN95)

Inhalačný odpor (Pa): ≤ 350 (GB 2626-2006 6,5)

Exspiračný odpor (Pa): ≤ 250 (GB 2626-2006 6.6)

Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť bez udania dôvodu v 14-dňovej lehote.

Parametre
Univerzálna veľkosť✓ Áno
Trieda ochranyKN95

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz