Česká republikaSlovensko

Set pre korekciu prstov ZBCH 4 - béžový

Set pre korekciu prstov ZBCH 4 - béžový
 • Set pre korekciu prstov ZBCH 4 - béžový
 • Set pre korekciu prstov ZBCH 4 - béžový
 • Set pre korekciu prstov ZBCH 4 - béžový
 • Set pre korekciu prstov ZBCH 4 - béžový
 • Set pre korekciu prstov ZBCH 4 - béžový
 • Set pre korekciu prstov ZBCH 4 - béžový
 • Značka: ZBCH
 • Kód tovaru: 96-KOREKCE-SET
 • Dostupnosť: 1 ks skladom
 • Cena:
  16,11 €/7 ks = 2,3 €/ks
  (13,43 € bez DPH 20%)

Sada 4 podologických produktov: Obsahuje komplexný set pre terapiu boľavých vbočených palcov. Rozmaznávajte svoje chodidlá s našimi starostlivo vybranými chráničmi na vbočené palce, korektormi na vbočené palce a oddeľovačmi vbočených palcov prémiovej kvality. Vyznačujú sa prvotriednym designom pre optimálnu úľavu od vbočených palcov. Poskytuje maximálnu úľavu od bolesti: Noste korektory na vbočený palec každý deň a bude prekvapení úľavou. Napomáhajú vyrovnaniu palca a vrátia ho do prirodzenej polohy, čím ho korigujú.

Vyrobené z kvalitných materiálov: Náš set vám poskytuje špičkové výrobky pre maximálnu úľavu. Pri výrobe našich produktov používame špičkové materiály. Gélové dieliky sú vyrobené zo 100 % lekárskeho silikónu pre mäkký pocit a dokonalé prispôsobenie. Možno nosiť v obuvi: Všetky 3 kusy je možné nosiť diskrétne pod pančuchami aj v topánkach. Nemusíte sa obávať o svoj vzhľad a môžete zároveň napomôcť bolestivým vbočeným palcom. Stačí ich len navliecť a začať váľať!

V mieste vbočeného palca a cez priehlavkové kostičky je jeden pár návlekov na úľavu od vbočeného palca opatrený gélovou podložkou. Tým je zaistené, že váš vbočený palec bude riadne chránený a trenie o topánky nepoškodí kožné tkanivo v danej oblasti. Podložka pod metatarzálne kosti je ďalším bonusom pre väčšie pohodlie. Súčasťou puzdra na vbočený palec je aj gélový oddeľovač prstov, dištančná podložka, rozperka medzi prvým a druhým prstom, ktorá správne vyrovnáva palec a zabraňuje pokračovaniu tvorby vbočeného palca.

Stačí ich navliecť pod pančuchy a užívať si pohodlie po celý deň.

Gélové oddeľovače prstov (2 páry):

Tieto korektory vbočeného palca poskytujú vynikajúce tlmenie a polstrovanie, ktoré zabraňuje treniu, ale sú dostatočne tenké, aby sa zmestili do bežnej každodennej obuvi. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali účinnú úľavu od vbočeného palca, oddelia 1. a 2. prst pre správne vyrovnanie a jeden pár tiež odpruží oblasť vbočeného palca. Pomáha oddeliť prekrývajúce sa prsty.

Opasok pre veľké prsty:

Tento remienok na vbočený palec je navrhnutý tak, aby trénoval ohybnosť palca a upravoval jeho polohu. Táto položka je vyrobená z elastických pásikov, je pohodlná a ľahko sa používa. Remienok na palec na nohe je skvelý pre posilnenie svalov, ktoré udržujú palec na nohe rovno tým, že znižujú tlak na kĺby. Je dokázané, že posilňovanie niektorých svalov chodidla a vykonávanie cvikov povedie ku korekcii vbočeného palca. Každodenné cvičenie s touto pomôckou prinesie obrovský rozdiel.

Parametre
Univerzální velikost✓ Áno
Balenie7 ks

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz