Česká republikaSlovensko

Svietidlo taktická ESP Barracuda 10-37 4 režim svitu Adapt

Svietidlo taktická ESP Barracuda 10-37 4 režim svitu Adapt
  • Značka: ESP
  • Kód tovaru: FLT-HEL-10-37-4R-ADAPT
  • Dostupnosť: 3 ks skladom
  • Cena:
    48,37 €
    (40,31 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Taktická svietidlo s moderným LED čipom Cree XM-L2 s výkonom 10 W poskytuje svietivosť až 760 lm. Toto svietidlo v porovnaní s modelom HELIOS 10-34 ponúka užšie lúč svetla, ktorý osvieti objekt na dlhšiu vzdialenosť.

Svietidlo je vodotesné (môžete ju ponoriť do plytkej vody) a vďaka svojej konštrukcii znesie aj hrubšie zaobchádzanie. Svietidlo je vyrobená z vysoko odolného duralu. Nerozbitné predné sklíčko je z polykarbonátu. Gumový krúžok s výstupkami na hlavici zabraňuje nechcenému kotúľanie svietidla.

Kovové tlačidlo vypínača je umiestnené v koncovke. Vypínač je taktického typu - neúplný stlačenie tlačidla slúžia pre rozsvietenie trvajúce len po dobu stlačenia, úplným stlačením sa vypínač prepne do trvalého svitu.

Táto verzia svietidla je vybavená elektronickým modulom, ktorý umožňuje 4 režimy svietenia: 100% | stroboskop | 50% | 15% (úsporný režim). Medzi režimami prepínate krátkym stlačením taktického vypínača, pričom stisky musí nasledovať v rýchlom slede za sebou. Pri oneskorení dlhší ako cca. 2 sekundy (medzi jednotlivými stlačeniami) sa svietidlo vracia do režimu plného svitu

Napájanie svetlá zaisťuje jeden akumulátor typu 18650, ktorý možno nabiť v kompaktnom nabíjacím adaptéra s konektorom micro USB. Tento adaptér ľahko pripojíte k nabíjačke od bežného smartphonu s micro USB konektorom (nabíjačka nie je súčasťou balenia). Pomocou priloženého kábla možno batériu nabíjať tiež z PC alebo notebooku. Na napájanie svietidla možno tiež použiť (napr. Ako zálohu) dve nenabíjacie batérie CR 123A v kombinácii s vymedzovací vložkou (je súčasťou balenia), ktorá vymedzuje menší priemer týchto batérií.

Priemer hlavy: 37 mm

Priemer rukoväte: 25 mm

Parametre
Svietivosť (lm)760
Dĺžka - celková (cm)14,1
Hmotnosť (g)156
Určenie: Pre bezpečnostné zložky (Security)✓ Áno

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz