Česká republikaSlovensko

Taška cez rameno MFH Deluxe - čierna

Taška cez rameno MFH Deluxe - čierna
  • Značka: Mil-Tec
  • Kód tovaru: 30699A

  • Tento tovar je vypredané a nemáme ho už skladom. Nemožno ho tak teraz objednať. Výrobca uvádza, že by malo byť opäť dostupné od cca. 30.8.2022.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Taktická taška cez rameno z pevného na odolného materiálu, s MOLLE väzbou, množstvom vreciek as velcro panelmi.

Má celkom 7 vreciek na zips. Vo vnútri hlavného vrecka - ploché vrecko so zaisťujúcim elastickým popruhom na suchý zips, druhá plochá vrecko, 2 menšie sieťované vrecká. Vnútorná časť veka - sieťované vrecko na zips, elastické oká pre prichytenie napr. Svetlá. Vrecko na vonkajšej časti veka - vnútri menšie ploché vrecko s 3 širokými elastickými okami, pogumovaná. Predné väčšie vrecko - vnútri ploché vrecko, na nej ďalšie dve ploché vrecká s popruhom na suchý zips, klopa na suchý zips zaisťujúce oddelenie priestoru od spodnej vrecka. Spodné vrecko - cez klopu priechod do prednej väčšie vrecká. Predné ploché vrecko. Plochá pogumovaná vrecko (umiestnená za hlavnú kapsu) s velcro panelom o rozmeroch cca 17 x 4,5 cm. Zadné plochá vrecko s velcro panelom o rozmeroch cca 17 x 4,5 cm a zapnutím na suchý zips a cvok, na zapínacím popruhu plastové oko. Na veku hlavné vrecká dva velcro panelmi o rozmeroch cca 10,5 x 4,5 cm a krížom prevlečený elastický špagát.

Na prednom vrecku velcro panelmi o rozmeroch cca 17 x 4,5 cm a cca 4,5 x 2 cm. Na prednej spodnej vrecku MOLLE popruh. Na bokoch, dne a ramennom popruhu MOLLE popruhy.

Nastaviteľný polstrovaný ramenný popruh. Polstrovanie na miestach kontaktu tašky s telom.

Rozměry: hlavné vrecko 25 x 18 x 10 cm, veko hlavné vrecká 16 x 15 x 5 cm, predné väčšie vrecko 17 x 15 x 4 cm, spodné vrecko 16 x 3,5 x 2 cm

Parametre
Materiál100% polyester

Nový dotaz