Česká republikaSlovensko

Vrecko na opasok Pentagon Kyvos - olivová

Vrecko na opasok Pentagon Kyvos - olivová
  • Vrecko na opasok Pentagon Kyvos - olivová
  • Značka: Pentagon
  • Kód tovaru: K16084-06

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Univerzálne puzdro na opasok od gréckej firmy Pentagon Tactical. Vyrobené z kvalitných materiálov. Vrecko sa zapína na dvojcestný zips umiestnený takmer po celom obvode vrecka.

Vnútri sa na jednej strane nachádza sieťované vrecko s otvoreným vstupom zhora a na protiľahlej strane sú našité 3 pútka rôznej šírky na rôzne predmety ako napríklad zatvárací nôž, multitool, zapaľovač, MP3 s inými.

Vrecko je možné nosiť upevnenú na opasku vertikálne pomocou 2 opaskových prievlakov na zadnej strane, alebo aj horizontálne pomocou prievlakov, ktoré sú na suchý zips, dajú sa teda rozopnúť a prevliecť väzbou typu MOLLE.

Parametre
Objem (l)0,5
Rozmery (cm)15 x 10 x 4
Molle väzba✓ Áno
Výška (cm)15
Šírka (cm)10
Hĺbka (cm)4
Materiálové zloženiepolyamid
Materiál100% polyamid (nylon)
Vrecko na opasok Pentagon Kyvos - čiernaVrecko na opasok Pentagon Kyvos - grécky vzorVrecko na opasok Pentagon Kyvos - multicamVrecko na opasok Pentagon Kyvos - sivá

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz